Åpne NM i hurtigsjakk
6. - 8. januar 2017

Velkommen til Sandefjord!

 


Scandic Park Hotel
Det flotte spillestedet Scandic Park Hotel Sandefjord

 

Deltagere hurtigsjakken

Husk at det er juni ratingen 2016 som teller

Gruppe A : Rating over 1750
nr. Navn Etternavn Klubb Elo
1 GM Jon Ludvig Hammer OSS 2626
2 Johan-Sebastian Christiansen Vålerenga 2414
3 Sebastian Mihajlov OSS 2360
4 Bjørnar Byklum OSS 2320
5 Erik Fossan Stavanger 2313
6 FM Jøran Auli-Jansson Asker 2276
7 FM Vegar Koi Grandrud Hønefoss 2252
8 FM Imge Sandstad Skrondal Akademisk 2237
9 Hans K Harestad SOSS 2235
10 Anderas Tryggestad Nordstrand 2213
11 Eivind Olav Risting 1911 2199
12 FM Lucas Ranaldi 1911 2198
13 FM Sondre Merkesvik Bergens 2179
14 Ludy Sousa Stjernen 2150
15 Stig K Martinsen Bergens 2145
16 Trygve Dahl Hell 2123
17 FM Tor Fredrik Kaasen Tromsø 2116
18 Bror Thanke Nordstrand 2114
19 Kjell Håkon Lien Hønefoss 2113
20 Cm Svetloslav Mihajlov Asker 2103
21 Kenneth Gvein 1911 2077
22 Daniel Nordquelle Nordstrand 2077
23 Tarjei Joten Svensen OSS 2067
24 Christian Grundekjøn Tromsø 2056
25 FM Ward Al-Tarbosh OSS 2047
26 Kjell Børre Grebstad OSS 2036
27 Andreas Fossan Stavanger 2022
28 Carl Eric Horda Caissa 2021
29 Robin Olsen Moss 2016
30 Francisco Silva Gonzáles Stjernen 1999
31 Erland Henrichsen Porsgrunn 1968
32 Mads Vestby-Ellingsen Tromsø 1963
33 Espen Thorstensen Kongsvinger 1961
34 Tor Gulbrandsen Nordstrand 1949
35 Vidar Taksrud Tempo 1947
36 Ole Jørn Gyldenås Nordstrand 1926
37 Jens E Ingebretsen Holmestran 1919
38 Kjetil Bergersen Gjøvik 1900
39 Audun Kvam Lillestrøm 1910
40 Sigurd Kjelsbøl Huse Nordstrand 1900
41 Oddvar Undheim Voll OSS 1890
42 Johannes Melkevik Sevald 1883
43 Per Kristian Vigdal Nordstrand 1880
44 Tobias Lang Nilsen Moss 1839
45 Bjørn Robertsen Tønsberg 1833
46 Roger Stampe Caissa 1829
47 Aleksander Fossan Stavanger 1826
48 Jon Kåre Myrene Elvrum 1819
49 Ingrid Greibrokk Alta 1814
50 Håkon Haugsrud Lillehammer 1812
51 Roger E Østebø Hønefoss 1802
52 Shemsi Rukovci Sarpsborg 1800
53 Isak Sjøberg Nordstrand 1793
54 Andreas Skotheim Tønsberg 1790
55 Jon Gunnar Tufta Bergens 1766
56 Dag Andersen Sarpsbog 1764
57 Geir Helmeren Larvik 1762
58 Cornelius Kvendseth Nordstrand 1760
59 Lars Johansen Nordstrand 1755
60 Rolf Erik Syvertsen Tønsberg 1708
61 Sara Næss Vålerenga 1704
62 Edvin Jarve Stavanger 1678
63 Øyvind Fossheim Fribonden 1628
64   Navn oppdatert 3/1 fra TS    
         
         

Gruppe B: Rating 1250 -1749
nr. Navn Etternavn Klubb Elo
1 Benjamin Fossan Stavanger 1831
2 Thor Roverud Caissa 1741
3 Svein Erik Lurdalen Kongsberg 1717
4 Odin Nikolai Heier 1911 1706
5 Øyvind Bakken Porsgrunn 1698
6 Thyra Kvendseth Nordstrand 1690
7 Aage Mella Strømmen 1680
8 Geir Brobakken Hamar 1674
9 Oddbjørn Christiansen Tønsberg 1670
10 Jussi Dyrnes Nordstrand 1668
11 Håkon Abeland Myrheim Sandnes 1661
12 Maria Greibrokk Alta 1660
13 Finn Henrik Aas Nittedal 1646
14 Yngve Fossheim Fribonden 1640
15 Andreas Sebastian Porsgrunn 1636
16 Egil Melkevik Sevland 1620
17 Kjell Martin Haug Stjernen 1583
18 Aksel Bu Kvaløy Stavanger 1571
19 Oddvar Solli Voss 1593
20

Bjarte

Engeset Larvik 1559
21 Ingrid Skarslien Vålerenga 1558
22 Aidin Afsari_Rad Lørenskog 1557
23 Vidar Andreassen Stjernen 1557
24 Richard Flores Eidsvoll 1545
25 Maximilian L Lystad Vålerenga 1545
26 Elias Hulleberg Sidali OSS 1545
27 Cato Bekkesletten 1911 1542
28 Sondre Lillestøl Melaa OSS 1536
29 Geir Nesheim 1911 1534
30 Hathias Unneland Aalesunds 1525
31 Embla Ekland Grønn OSS 1520
32 David Nesse Sandnes 1518
33 Thomas Gjerken Larsen Larvik 1513
34 Mathias Lind Schouten Tromsø 1510
35 Eivind Lilleseth Asker 1509
36 Lasse Lie Caissa 1507
37 Bjørn Michael Ellingsen Stavanger 1497
38 Babak Irandoust Sarpsborg 1486
39 Lief Edvin Wærstad OSS 1483
40 Erik Grindbakken Stjernen 1580
41 Maria Næss Velerenga 1482
42 Benjamin Fjellheim Groruddalen 1478
43 Jan Fugleseth Follo 1478
45 Jarle Solli Bergens 1477
46 Henrik Øieroset Fredriksstad 1476
47 Andreas Tenold Posgrunn 1474
48 Stig Rune Kleiven Lillhammer 1473
49 Oliver Opseth Hamar 1469
50 Driton Jashari Sarpsborg 1466
51 Morten Sundby Caissa 1464
52 Kazim Ylmaz Modum 1460
53 William Sanberg Olsen Moss 1445
54 Erik Verner Andersen Larvik 1444
55 Jan Hugo Eriksen Stjernen 1438
56 Ole Petter Pedersen Kampen 1438
57 Stig Omar Eide Luster 1430
58 Ståle Nilssen Asker 1407
59 Linnea Garberg Tryggestad Nordstrand 1416
60 Arne Unneland Aalesunds 1411
61 Tor Skarslien Vålerenga 1408
62 Harald Mottang Stjernen 1405
63 Otto Brokke Drammens 1424
64 Harald Omland Asker 1401
65 Simen Sørensen Sevland 1401
66 Alf Marius Kjærås Tønsberg 1395
67 Haakon Wright Groruddalen 1393
68 Rolf Livendahl Fredriksstad 1378
69 Lasse Midtstue OSS 1373
70 Lars Martin Krogseth Lillehammer 1372
71 Torbjørn Valvåg Tromsø 1367
72 Lars Ssvald Leknes Akademisk 1363
73 Nicholas Bergh Stjernen 1358
74 Tomislav Marosevic Stjernen 1351
75 Erik Kr. Zahl Pettersen Fredrikstad 1351
76 John Olav Kroken Stjernen 1348
77 Erling Støre Lillehammer 1347
78 Lauvås Sigur Gaure OSS 1340
79 Per Fredrik Holand Bodø 1331
80 Leif Tidemann-Andersen Caissa 1330
81 Rune Bergquist Tønsberg 1324
82 Gjermund Tandberg Modum 1314
83 Frode Storli Hamar 1312
84 Stian Bækkevold Porsgrunn 1310
85 Jonas August Bernstein Stjernen 1299
86 Jan Ove Lorentzen Posgrunn 1296
87 Terje Ulstryp Engebretsen Fredrikstad 1288
88 Eivind Borstad Tønsberg 1287
89 Bjørn Lie Caissa 1270
90 Einar Elfin Glasø Hamar 1265
91 Per Tore Pedersen Sevland 1257
92 Erik Grong Horten 1255
93 Axel Tunsjø OSS 1254
94 Aleksander Johansen OSS 1252
95 Mats Mærheim Sandnes 1239
96 Svein Thore Sivertsen Stjernen 1236
97 Brage Myran Hell 1226
98 Robert Johan Sandven Kongsberg 1220
99 Mattis Mikelsen Bærum 1218
100 Trond Munkejord OSS 1216
102 Eivind Grunt Kreken Nordstrand 1201
103 Vincent Dæhli Caissa 1117
104 Rune Torpe Lien Porsgrunn 1088
105 Per Magnus Larsen Porsgrunn 1080
106 Hallvar Haug Flatebø Sevald 1077
107 Aiexander Tjora Stavanger 1077
108 Sander Fuglestein Stavanger 1065
109 Andreas G Fossheim Fribonden 1043
110 Ørjan Holt Porsgrunn 1003
111 Magnus R Aunevik-Berntsen Akademisk 0000
112 Fredrik Grundekjøn Tromsø 0000
113 Kristoffer Heidar Stjernen 0000
114 Harald Hærum Luster 0000
115 Sigurd Ihlen Larvik 0000
116 Truls Johansen Indre Østfold 0000
117 Lom Madagov Hamar 0000
118 Raad Mirza Fredriksstad 0000
119 Trond Nerland Hamar 0000
120 Arne Sæle OSS 0000
121 Morten Wangen Lillehammer 0000
122 Reidar Magne Wangen Lillehammer 0000
123 Elham Abdrlauf OSS 1353
124 David Cosby Moss 1311
125 Trond Nerland Hamar 0000
  Lasse Midtstue OSS 1383
         
         
Verner
Gruppe C Rating under 1250.
nr. Navn Etternavn Klubb Elo
1 Kristoffer Haugan Tønsberg 1226
2 David Luangtep Vangen 1911 1177
3 Atle Stærli Nordstrand 1172
4 Johnny Myklebust OSS 1164
5 Trond Risberg Porsgrunn 1154
6 Markhus K Brekke Groruddalen 1153
7 Jonas W Strømsodd Trondheim 1149
8 Markus Knutsen OSS 1148
9 Sheroni Amarapala Strømmen 1145
10 Helge Fischer Pedersen 1911 1145
11 Svein Erik Holmen Elverum 1124
12 Lasse Skaansar Lillehammer 1121
13 Anton Amarapala Strømmen 1108
14 Magne Lind Lillehammer SK 1099
15 Odd N Tøstibakker Hamar 1095
16 Morten Bentsen Nordstrand 1061
17 Trond Nygaard Groruddalen 1089
18 Kjell Ringstad Groruddalen 1080
19 Ola Kvaløy Stavanger 1075
20 Asle Tandberg Modum 1026
21 Erlend Teum Hamar 1074
22 Andreas Beitnes Nordstrand 1067
23 Alex Flåtrud Bærum 1066
24 Per_Erik Evensen Modum 1061
25 Shaya Irandoust Sarpsborg 1055
26 Håvard Skotheim Tønsberg 1053
27 Gard S Hagen Elverum 1051
28 Odd-Einar Ingebretsen Holmestrand 1044
29 Lykke-Merlot Helliesen Caissa 1028
30 Leif Runar Forsth Goruddalen 1026
31 Sergey Eliseev Sandnes 1025
32 Arne Kjelsbøl Huse Nordstrand 1022
33 Hy Chang Vo Berum 1006
34 Terje Wahl Lillestrøm 0984
35 Asbjørn Larvik 0980
36 Niklas Unneland Aalesund 0979
37 Daniel Straume Beadle Fana 0963
38 Jonatan Espeland Porsgrunn 0957
39 Fredric Opheim Larsen Porsgrunn 0943
40 Ole-Andreas Sjømoen Goruddalen 0940
41 Magnus Årdal 1911 0921
42 Stig Atle Ravnås Stavanger 0907
43 Magnus Sæthre Nittedal 0905
44 Ivan A Stein Nittedal 0904
45 Johan Lien Hønefoss 0903
46 Emma Viktoria L Marthinussen Konnerud 0899
47 Ask Amundsen Strømmen 0895
48 Henning Pilschewski Porsgrunn 0894
49 Øyvind Holmen Longva Levanger 0883
50 Bent Fredrik Budde Vålerenga 0881
51 Amelia Nordquelle Nordstrand 0881
52 Eva Skarslien Vålerenga 0881
53 Linnea Larre OSS 0832
54 Lars Gunnar Sæther Strømmen 0827
55 Elias Fredrik Budde Vålerenga 0802
56 Jørgen Vamnes Sæther Strømmen 0784
57 Neil E Sharma OSS 0772
58 Elias Hestvik Bærum 0751
59 Fredrik Ø Pettersen Hamar SKU 0751
60 Love Maxim Engedal Sharma OSS 0716
61 Daniel Fossan Stavanger 0699
62 Tobias Nerland Hamar 0698
63 Egil Peter Budde Vålerenga 0687

64

Steinar Årdal 1911 0680
65 Pål Gjersvik Hamar 0667
66 Aleksander Kjærstad Groruddalen 0649
67 Erik Opseth Elverum 0642
68 Livia Lindstad Nordstrand 0637
69 Ingvar Torjesen Kveim Kragerø 0635
70 Thomas Kirkholm Skauen Kragerø 0621
71 Espen Nordby Hamar 0620
72 Amadeus Hestvik Evenshaug Bærum 0519
73 Abishan Arulmaran Indre Østfold 0000
74 Magnus Bogen Brurok   0000
75 Harald Magnus Børresen    
76 Fred Engelstad Caissa 0000
77 Haakon Faye-Lund Caissa  
78 Frode Floen Hamar 0000
79 Daniel Fremmegård Spydeberg 0000
80 Jens Tore Fremmegård Spydeberg 0000
81 Fredrik Røyeng Habostad Nordstrand  
82 Mats Myhr Hansen Hamar 0000
83 Knut Simon Helland Bergens 0000
84 Theodor Holter Rakkestad 0000
85 Elham Hosainy Gjøvik 0000
86 Sivert Ihlen Larvik  
87 Louis Thwe-Khoo OSS  
88 Emilie Kjærås Tønsberg 0000
89 Jonas Sunde Kobberdal Nordstrand 0000
90 Lars Espen Kristiansen Moss  
91 Vebjørn Leonhardsen Bærum 0000
92 Ibragim Madagov Greveløkka SK 0000
93 Tias Sebastian Lian Marthinussen Konnerud 0000
94 Aksel Nes Nittedal  
95 Johan Nysveen Børum  
96 William Alexander Olsen Bærum 0000
97 Robin Olsen Pedersen Tønsberg 0000
98 Simen Raaen Horten 0000
99 Julian L Ringen Søråshøgda  
100 Per Rønning Ullr 0000
101 Iver Sande Groruddalen 0000
102 Eirik Selsaas Haugaland  
103 André Sollud Tønsberg 0000
104 Robert Syvertsen Indre Østfold  
105 Kristian Sæle OSS 0000
106 Herman Sæthre Nittedal 0000
107 Chang Kha Vo Bærum  
108 Zephyrus De Vreught Caissa 0000
109 Lars Erik Werme Elverum 0000
110 Tobias Leknes    
111 Adam Was-Schrader Nordstrand 0000
112 Magnus Sæthre Nittedal  
113        
114        
  Morten Skarstad Caiss 1118
  Haakon Wright Goruddalen 1054
  Eyvind Larre OSS 0000
  Sivert Ihlen Larvik 0000
  Martin Alexander Thorsen Oslo ??? 0000
         
         
         
         

 

 

 

  [ Kontakt for websidene Bjørn Berg JohansenTlf .69 34 52 20 ]
Copyright © 2016 All rights reserved.